Affiche

 

Vlotte gesprekken, boeiende info en leuke weetjes. Gastheer Marc Boon ontvangt wekelijks spraakmakende gasten rondom de Ment-cultuurtafel. Theater, musical, opera, comedy, expo, figurentheater, revue, cabaret, stand-up, … kortom, cultuur in de breedst mogelijke betekenis krijgt de volle aandacht.

 

Elke woensdagavond (21.00 uur) in première, met heruitzending op zondagnamiddag (14.00 uur).
Iets later kan je hier en op YouTube de aflevering online opnieuw bekijken.

 

 

 

SEIZOEN 2

 

Aflevering woensdag 25/05/2022 om 21uur – zondag 29/05/2022 om 14 uur (S2/ afl 25) – herbekijk hier

  • Brik Van Dyck – Theaterkomedie ‘Weekend Cowboys
  • Sam Verhoeven & Juan Gerlo – Muziektheater ‘Josephine Baker’
  • Carry Goossens & Danni Heylen – Theaterkomedie ‘Oost West Thuis Best’.

 

Aflevering woensdag 18/05/2022 om 21uur – zondag 22/05/2022 om 14 uur (S2/ afl 24) – herbekijk hier

  • Helle Vanderheyden & Dorian Liveyns –  Abba-Musical ‘Mamma Mia’
  • Frans Maas & Jaak Lema – Theaterdetective ‘Hof Van Assisen IV’
  • Janine Bischops, Thomas Van Goethem & Jeroen Maes – Theaterkomedie ‘Café Beveren ‘

 

Aflevering woensdag 11/05/2022 om 21uur – zondag 15/05/2022 om 14 uur (S2/ afl 23) – herbekijk hier

  • Maike Boerdam, Anne Mie Gils & Daisy Thys – Theaterkomedie ‘Zadelpijn’
  • Luc Stevens & Schepen Nadine Laeremans – Totaalspektakel ‘Gheelamania IV’
  • Nicholas Arnst – Magische Theatertour ‘In Alle Eerlijkheid’

 

Aflevering woensdag 04/05/2022 om 21uur – zondag 08/05/2022 om 14 uur (S2/ afl 22) – herbekijk hier

  • Mark Verstraete, Bob De Moor, Els Olaerts & Peter Vandenbempt – Theatertour ‘Iemand van Ons’ & Hommage Reinhilde Decleir & Sam Bogaerts.
  • Wim Danckaert & Nick Delafontaine – Theater ‘De Voornaam’
  • Piet Van Sichen – ‘Villa Lehar’, Zomeropera Alden Biesen Bilzen

 

Aflevering woensdag 27/04/2022 om 21uur – zondag 01/05/2022 om 14 uur (S2/ afl 21) – herbekijk hier

  • Jan Van Dyke, Sofie Verbruggen & Kobe Van Herweghen – Jubileumshow ‘De Show van m’n leven’.
  • Daan Hugaert & Elias Bosmans – Volkstheater ‘Fientje Beulemans’.
  • Burgemeester Piet Buyse, Gustaaf Mannaert, Nancy De Brandt, Claire Dilewyns & Hubert Van Hoorde – Evenement ‘Ros Beiaard Dendermonde 2022’.

 

Aflevering woensdag 20/04/2022 om 21uur – zondag 24/04/2022 om 14 uur (S2/ afl 20) – herbekijk hier

  • Vicky Florus & Lea ‘Benidorm Bastard’ Witvrouwen – Komedie ‘Après Ski’
  • Lisa del Bo – Kerkentournee ‘Niet Alleen’
  • Nordin De Moor & Joris Van Veldhoven – Musical ‘Charlie  & The Chocolate Factory’

 


Aflevering woensdag 13/04/2022 om 21uur – zondag 17/04/2022 om 14 uur (S2/ afl 19) – herbekijk hier

  • Linda Lepomme, Paulien Joris, Lander Van Nuffelen – Musical Memories Concert
  • Ben Bervoets & Marc Schoeters – Volkstheater’De Volkstuintjes’
  • Marnik Baert & Bruno Van Heystraeten – Openluchtmusical Singin’ in the Rain


Aflevering woensdag 06/04/2022 om 21uur – zondag 10/04/2022 om 14 uur (S2/ afl 18) – herbekijk hier

  • Lucas Van den Eynde – Theatertour Jukebox 2021
  • Chris Van Espen, Christel Domen, Donaat Deriemaeker, Sebastien De Smet – theaterkomedie ‘Taxi Taxi’
  • Danny Ronaldo & Pepijn Ronaldo – Tour Circus Ronaldo (‘Sono Io’, ‘Swing’, ‘La cucina dell’arte’)


Aflevering woensdag 30/03/2022 om 21uur – zondag 03/04/2022 om 14 uur (S2/ afl 17) – herbekijk hier

  • Stany Crets & Dirk Van Vooren – Paasrevue ‘Made in Belgium’
  • Katrien De Becker & Martine De Jager – theaterkomedie ‘Brasschaatse Huisvrouwen’
  • Kamiel De Bruyne – Nationale Vereniging voor Nutteloze Borden

 

Aflevering woensdag 23/03/2022 om 21u – zondag 27/03/2022 om 14u (S2/ afl 16) – herbekijk hier

  • Frank Harsdorf & Mariona Smets – theaterkomedie ‘Wat een soep’
  • Joke Quaghebeur, Bram De Win, Patrick Pevenage & Tania Joanna Van Hoofstadt – Podcastproject ‘Het Bankje’ (OPENDOEK)
  • Thomas Van Achteren, Isabelle Heremans & Laurenz Hoorelbeke – musical ‘Sneeuwwitje’

 

Aflevering woensdag 16/03/2022 om 21u – zondag 20/03/2022 om 14u (S2/ afl 15) – herbekijk hier

  • Hans Peter Janssens & An Lauwereins – muziektheater ‘Aanvang’
  • Piet Kusters, Stefan Paridaen & Kurt Demey – mentalisten-collectief ‘Mindgames’
  • Saïn Vantomme & William De Winter – musical ‘The Sound Of Music’

 

Aflevering woensdag 09/03/2022 om 21u – zondag 13/03/2022 om 14u (S2/ afl 14) – herbekijk hier

  • Daan Hugaert & Saskia De Baere – theaterkomedie ‘Zwijg Kleine’
  • Frank De Kaey & Christian Celini – theaterkomedie ‘Liefde is …’
  • Sven De Ridder & Kristel Verbeke – theaterkomedie ‘Propere Lakens’

 

 

 

SEIZOEN 1

Aflevering woensdag 29/12/2022 om 21u – zondag 02/01/2022 om 17u (S1/ afl 13) – herbekijk hier

  • Hans van Cauwenbergh – Theatertour ‘Brodeck’ & ‘Boeren’
  • Liliane Dorekens & Daisy Thys – Theaterkomedie ‘Non-dedju’
  • Thibault Bekaert & Ariel Meeusen – ‘Bruges Beer Experience’ & ‘Beerwalk’

 

 

 

Aflevering woensdag 22/12/2021 om 21u – zondag 26/12/2021 om 17u (S1/ afl 12) – herbekijk hier

  • Nele De Klerk & Maurice Schoenmakers – ‘Kerst- en Winterevents 2021’
  • Jeroen Verdick – Theatertour ‘3de Eindejaarsconference’
  • Chris Bergs – Spektakel ‘Cavalluna’

 

 

 

 

Aflevering woensdag 15/12/2021 om 21u – zondag 19/12/2021 om 17u (S1/ afl 11) – herbekijk hier

  • Ben Van Hoof & Jan Vandeloo – Theaterkomedie ‘Ne Sneeuwwitte Kerst’
  • Yvan Guillini – Concertenreeks
  • Martine Prenen – Theatertour ‘De Gezonde Vrouw’

 

 

 

Aflevering woensdag 08/12/20121 om 21u – zondag 12/12/2021 om 17u (S1/ afl 10) – herbekijk hier

  • Manu Jacobs & Loes Van den Heuvel – Musical ‘Legally Blonde’

  • Stefaan De Winter – Theatertour Die Verdammte Spielerei ‘Kerstpakske Klassiek’

  • Sven De Ridder & Brik Van Dyck – Theaterkomedie ‘Kerstekinderen’

 

 

 

Aflevering woensdag 01/12/2021 om 21u – zondag 05/12/2021 om 17u (S1/ afl 9) – herbekijk hier

  • Jeroen Maes & Katrien Vandendries – Theaterkomedie ‘Weekendje Bouillon’

  • Anne Mie Gils & Myriam Bronzwaar – Theaterkomedie ‘Safari – Vapeurs 4’

 

 

 

 

Aflevering woensdag 24/11/2021 om 21u – zondag 28/11/2021 om 17u (S1/ afl 8) – herbekijk hier

  • Johnny Trash – Theatertour ‘3de Eindejaarsconference’

  • Yoeri Lewijze & Kevin Van Doorslaer –  Theatervoorstelling ‘Armand’

  • Dirk Van Vooren & Ingeborg –  Winterrevue ‘Made in Belgium’

 

 

 

 

Aflevering woensdag 17/11/2021 om 21u – zondag 21/11/2021 om 17u (S1/ afl 7) – herbekijk hier

  • Kaat Dumarey – Circusfestivals ‘Sint in de Piste’ & ‘Wintercircus Vlaanderen’

  • Prins Simon De Merode – Evenement ‘Kerstmagie’

  • Ben Bervoets & Jerry Verhaert – Poppentheater ‘De Vlinderkoning’ & ‘Het Stalleke onder de Blauwe Appel’

    Affiche

 

 

 

Aflevering woensdag 10/11/2021 om 21u – zondag 14/11/2021 om 17u (S1/ afl 6) – herbekijk hier

  • Celien Deloof & Nicky Langley – Theatervoorstelling ‘Sterrelicht en Appeltaart’

  • Steven Goegebeur – Solovoorstelling ‘Mankracht’

  • Karin Jacobs – Solovoorstelling ‘Moederpijn’

Affiche

 

 

 

Aflevering woensdag 03/11/2021 om 21u – zondag 07/11/2021 om 17u (S1/ afl 5) – herbekijk hier

  • Jan Scheirs & Herman Van Hove – Fakkeltheater – 65 jaar & Expo

  • Luc Poppe, Nikolaas Martens & Guinelli – House Of Mysteries

  • Joost Van Hyfte – Theatertour ‘Knechten van de Koers’

Affiche

 

 

 

Aflevering woensdag 27/10/2021 om 21u – zondag 31/10/2021 om 17u (S1/ afl 4) – herbekijk hier

  • Jeroen Maes & Linda De Ridder –Theaterkomedie ‘In de Duinhalm’

  • Patrick Defort, Kim Van Lancker, Liz Verbruggen & Milou Van Mieghem – Opening Theaterhuis Triarte

  • Pieterjan De Paepe & Stijn Proesmans – Musical ‘Rent’

Affiche

 

 

 

Aflevering woensdag 20/10/2021 om 21u – zondag 24/10/2021 om 17u (S1/ afl 3) – herbekijk hier

  • Pieter Van Keymeulen  & Goele De Raedt – Musical ‘Ganesha’

  • Charlotte Suijs – Musical ‘The Sound of Music’

  • Els De Schepper – Theatertour ‘Els Ziet Ze Vliegen’

Affiche

 

 

 

Aflevering woensdag 13/10/2021 om 21u – zondag 17/10/2021 om 17u (S1/ afl 2) – herbekijk hier

  • Nele Bauwens – Solovoorstelling ‘Een cabaretvoorstelling van Nele Bauwens’

  • Barbara Dex – Theatertour ‘Thank God I’m A Country Girl’

  • Tinne De Groot & An Lauwereins – Musical ‘School of Rock’

  • Aaron De Veene – Musical ‘Robin Hood & Ik’

Affiche

 

 

 

 Aflevering woensdag 6/10/2021 om 21u – zondag 10/10/2021 om 17u   (S1/ afl 1) – herbekijk hier

  • Erik Goossens – Musical ‘The Bodyguard’

  • Bob Savenberg – Theatertour ‘Van Brandweer tot Swentibold’

  • Cabaret Magic – Dinershow Chap’O

Affiche

 

 

 

 

Marc Boon - Affiche